Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile
uçan balon, küre balon, havadan çekim, drone, fly cam sıkça sorulan sorular » helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama
Yukarı Çık
S.S.S
Hangi şartlara göre zeplin kiralamalı veya satın almalıyım?

Kısa bir süre için tanıtım aktivitesi yapmak istiyorsanız (marka tanıtımı, evlilik teklifi, vb.) gibi kiralama yapmalısınız, eğer işletme sahibi, kurumsal şirket, vb. iseniz uzun vadede satın almanız tavsiye edilir. böylecene hem elinizde zeplin mülkü hemde istediğiniz zaman sadece helyum maliyeti ile tekrardan reklam faaliyetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hava Taksi / Helikopter Kiralama nedir?

Helikopter Taksi /helikopter kiralama, siz değerli müşterilerimizin havaalanı transferi, havadan şehir turları, havadan video ve fotoğraf çekimleri, vs. için kiralayabileceğiniz helikopter servisimizdir.

Helikopter kiralama ile ilgili dikkat edilmesi gereken önemli hususlar nelerdir?

Helikopter kiralama için minumum 2-3 gün önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.
helikopter kiralama ücretleri kişi sayısı ve helikopterin cinsine göre değişmektedir. Yabancı müşterilerimizin pasaport gösterme zorunluluğu bulunmaktadır. Kalkış noktamız Belek olup talep edilen noktaya transfer ücreti hariç istenilen gezi turlarında saat bazlı olarak ücretlendirilme yapılmaktadır.

Helikopter kiralama ücretleri ne kadardır?

Helikopter kiralama ücretleri, kişi sayısı ve helikopterin cinsine göre değişiklik göstermektedir.

Zeplin Balonu kiralama ile satın almanın farkı nedir?

Zeplin kiralama hizmeti günlük, haftalık veya sizin belirleyeceğiniz zaman çerçevesinde bünyemizdeki zeplinler ile sizlere reklam hizmeti sunmak içindir. Satın alma ise Zeplin balonların mülkiyetinin tamamiyle sizin olmasıdır.

Hangi Şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Zeplin Reklam Ajana olarak Türkiye Genelinde hizmet sunmaktayız.

Satın alma süreci ve koşulları nasıl olur?

Kararlaştırmış olduğunuz Ürün veya ürünlerle ilgili satın alma aşamasında müşteri hizmetlerimiz ile görüşmelerinizden sonra Kararlaştırmış olduğunuz yer,zaman,ücret vb.  kanularda Firmamız tarafından sözleşme hazırlanıp, imza ve kaşelenip size gönderilir.Sözleşme maddeleri içerisinde de yazıldığı üzere hesap numaralarımıza ücret yatırıldığı andan itibaren sözleşmede belirlenmiş olan ürün, zaman ve tarihte size teslim edilir.

zeplin kiralama süreci ve koşulları nelerdir?

kararlaştırmış olduğunuz hizmet ile ilgili kiralama aşamanızda müşteri hizmetlerimiz ile görüşmenizden sonra kararlaştırmış olduğunuz alacağınız hizmetin içeriği ile ilgili firmamız tarafından sözleşme hazırlanıp imza ve kaşelenip size gönderilir.Hesap numaralarımıza ücret yatırıldığı andan itibaren Sözleşme maddeleri üzerinde de yazıldığı üzere belirlenen hizmet tarihi, zamanı ve konumuna hizmetimiz ulaştırılıp gerçekleştirilir.

havadan çekim, drone, flycam, hava fotoğrafçılığı hizmetleri ile ilgi ödeme koşulları nelerdir?

kararlaştırmış olduğunuz hizmet ile ilgili kiralama aşamanızda müşteri hizmetlerimiz ile görüşmenizden sonra kararlaştırmış olduğunuz alacağınız hizmetin içeriği ile ilgili firmamız tarafından sözleşme hazırlanıp imza ve kaşelenip size gönderilir.Hesap numaralarımıza ücret yatırıldığı andan itibaren Sözleşme maddeleri üzerinde de yazıldığı üzere belirlenen hizmet tarihi, zamanı ve konumuna hizmetimiz ulaştırılıp hava çekimleri gerçekleştirilir.

Kredi kartı, çek, senet, vb. ile ödeme kabul edilir mi?

Zeplin Reklam Ajans olarak Kredi kartı, çek, senet, vb. ödemeler kabul edilmez. Ödemeler Peşin veya havale/eft yolu ile kabul edilir.

nnmnmnmnmn
helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama (c) Tüm hakları saklıdır.
Hazirsitekur