Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile
Zeplin Kiralama Hizmeti » Hizmetlerimiz » helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama
TÜRKİYE CANIM FEDA
Yukarı ÇıkZeplin Kiralama Hizmeti

Eşsiz ve farklı olup farkındalık yaratan, reklam kampanyalarının etkinliğini arttıran, dikkat çekici ve etkili oluşu nedeniyle YÜKSEK ETKİLİ bir reklam mecrasıdır. gökyüzünde reklam kirliliği oluşturmaz.
Akılda kalma oranı çok yüksektir (min % 95), satışlara ve pazar payına direk yansır. Duygusal bir pazarlama aracı olup halkla ilişkilerde önemli ve güçlü bir yöntemdir. Ağızdan ağza pazarlama ve duyurularda, hedef kitleye ulaşmada başarı oranı yüksektir. Şirket, marka, kişi ve kurum imajını arttırır ve güçlendirir. Marka inancı ve bağlılığı kazandırır. Uzun süre reklam yapmaktan süre kazandırır. Etkin ve direk erişim sağladığı için geri getirisi çok yüksektir. Görünürlük oranı fazladır. Diğer reklam mecralarını bütünler. Şirket, marka, kişi ve kurumların imajını yaratma ve arttırmada; uçan nesnelerle bağdaştırılan pozitif düşünce ve duygular BAĞDAŞTIRMANIN GÜCÜ sayesinde şirket, marka, kişi ve kurumlara artı değerler olarak yansır. 

Reklamda Zeplinin Yeri 

Atlas aşırı uçuşlara başlayan zeplinler, 52.000 kişiyi Atlas Okyanusu’nun iki kıyısı arasında taşıdıktan sonra, yeni yolcu uçaklarının geliştirilmesi nedeniyle zeplinler reklam sektöründe kullanılmaya başlandı.

Bugün dünya da en yaygın zeplin kullanım amacı açık hava reklamcılığıdır.. Dünyanın birçok ülkesinde Zeplinler alternatif etkin bir reklam mecrası olarak kullanılır. Bu konuda Good Year dünya da öncüdür. Goodyear 2. Dünya Savaşında kendi zeplinleri üretmekteydi. Fakat bir süre sonra Goodyear kendi zeplin üretimini durdurdu. Bugün Kuzey Amerika da ise 3 Goodyear Zeplin birden uçurmaktadır. Zeplinlerin Goodyear`in bir dünya markası olmasında önemli rol oynadığı söylenir. 

helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama (c) Tüm hakları saklıdır. Hazirsitekur