Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile
Zeplin balon Satış » Hizmetlerimiz » helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama
TÜRKİYE CANIM FEDA
Yukarı ÇıkZeplin balon Satış
ZEPLİN BALONU ŞATIŞI

Zeplin balon satışı Fabrikamızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile üretilerek çeşitli ebatlarda ve seçeneklerde hizmetinize sunarak küre zeplin, kanatlı zeplin ve yer balonları olarak ihtiyacınıza uygun olan çeşitlerimizi inceleyerek karar verip seçiminizi yapabilirsiniz.

KÜRE ZEPLİNKüre zeplin balon adını şeklinden aldığı yuvarlak küreye benzeyen zeplin balon şeklidir. Küre zeplin balon yuvarlak olması sebebi ile havada rüzgara karşı daha dayanıklı olması sebebi ile uzun süreli projelerde tercih edilir. Bununla ilgili daha detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

KANATLI ZEPLİN BALONKanatlı zeplin balon elips şeklinde arkasında veya yanlarında kanatları olan bilindik zeplin balon şeklindedir. Havada görsel açısından küre zeplinden daha avantajlı olmasına karşın açık rüzgarlı havada küre zeplin balonlar kadar avantaj sahibi değildir. Bu sebeblerden dolayı kısa vadede kiralama hizmetinde ve kapalı alanlar, fuarlar vb. Gibi rüzgarın ve görselliğin öne çıkarılacağı kısa vadeli projeler için tercih sebebidir.

YER BALONLARIYer balonu dediğimiz zeplin balonları helyum gazından bağımsız, içinde ki hava kompresör motoru ile çalışan dolayısı ile maliyeti az olarak avantaj sağlamaktadır. Ancak Yer balonları helyum gazında muaf oldukları sebebi ile gökyüzüne yükselmemekte, yerde sabit kalmaktadır. Bununla ilgili örnek olarak istasyon balonları da denilen çeşitli benzin istasyonlarında görmek mümkündür.
helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama (c) Tüm hakları saklıdır. Hazirsitekur