Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile
kanatlı zeplin » zeplin » helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama
TÜRKİYE CANIM FEDA
Yukarı Çık



kanatlı zeplin
Kanatlı zeplin

Bilindiği üzere zeplin balonların çeşitleri günümüzde mevcuttur. Bunlar da kendi aralarında elbette kanatlı zeplin ve kanatsız zeplin diye ayrılırlar. Aslında kanatlı zeplin, zeplinin iki yanında bulunan denge sağlayan çıkıntılardır. Bu çıkıntılar havada denge de durmasını ve yol almasını sağlar.

Elbette bu kanatlı zeplin diğer zeplin balonlar ile farklılık göstermektedir. Bu farkların en belirgini ise kanatlı zeplin havada kanatlı olduğu için rüzgar da havada yol alır. Bu özellik avantaj da sağlar dezavantaj da.

Kanatlı zeplin avantajları, görsel ve motorlu zeplin balonlar açısından maliyet bakımından avantajlıdır. Havada rüzgar gücü ile yol alması hem ekonomik hem de görsel açısından avantaj sağlar.

Rüzgarın ters veya aşırı fırtınalı havalarda kanatlı zeplin alabora olma ve kanatları olması sebebi ile sürekli hareket ederek havada devrilme hatta sabit durması gereken kanatlı zeplin organizasyonlarında sabit durmayarak sürekli hareket etmesi dezavantaj diyebiliriz.

zeplin balon müşterilerimizin çoğunluğu havada sabit kalmasını istese de bir çoğu havada hareket halinde olmasını istemektedir. Bu sebebden dolayı kanatlı zeplin reklam mercilerinde en tutulan modellerden ve zeplin balonlardan biridir.

Siz de kanatlı zeplin reklam sahibi olmak veya kiralam istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek kanatlı zeplin balon sahibi olabilirsiniz.








helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama (c) Tüm hakları saklıdır. Hazirsitekur