Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile
uçan kamera » zeplin » helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama
TÜRKİYE CANIM FEDA
Yukarı Çıkuçan kamera
uçan kamera siz değerli müşterilerimize sunduğumuz profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile sizlere Türkiye genelinde sunduğumuz uçan kamera profesyonel hava fotoğrafçılığı hizmetimizdir.

Profesyonel hava fotoğrafçılığında uçan kamera ile gök yüzünde sizlerin gözü olmaktayız. uçan kamera yerden 1mt. ile 1000mt. arasında yükselerek havadan fotoğraf ve video çekimleri yapabilmektedir. Peki nedir bu uçan kameralar?uçan kamera kamuoyun da drone, hexacopter, helikopter, flycam, vs. çeşitli isimler ile adlandırılan aslında hepsinin tek bir amacı ve görevi olan havadan fotoğraf ve video çekmek için kullanılan cihazlardır.

Bu cihazlar günümüzde oldukça yaygın olması uçan kamera olarak havadan güzel görüntüler almamızı sağlaması ve normal şartlarda uçan kamera lar olmaksızın bu fotoğrafları çekemememiz olmasından kaynaklanmaktadır.

Firmamız 15 yıllık tecrübesi ile uçan kamera sistemini Türkiye'de hemen hemen ilk uygulayanlardan ilkidir diyebiliriz. İlk başladığımız yıllarda uçan kamera olarak zeplin balonlar ile bu işe giriş yapmış bulunmaktaydık. Günümüzde ise uçan kamera drone lar, helicopterler, vb. araçlar ile sürdürmeteyiz.

Bunca yıllık uçan kamera tecrubemiz ile siz değerli müşterilemize profesyonel hizmet vermekten gurur ve memnuniyet duyuyoruz.

siz de uçan kamera hizmeti almak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimizi arayarak bizim ile irtibata geçip uçan kamera hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alıp teklif isteyebilirsiniz.
helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama (c) Tüm hakları saklıdır. Hazirsitekur