Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile
Helikopter ile yük taşıma » Hava Taksi / Helikopter Kiralama » helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama
TÜRKİYE CANIM FEDA
Yukarı ÇıkHelikopter ile yük taşıma

Helikopter ile yük taşıma

Helikopter ile yük taşıma operasyonunda, Zeplin Reklam ajans Hava Taksi şirketimiz, uçak kiralama, kiralık uçak, hava ambulansı hizmetinin yanı sıra Helikopter ile yük taşıma hizmeti de sunmaktadır. Gerek kiralık helikopter taleplerinizde gerekse helikopter turu hizmeti veren şirketimiz helikopter ile yük taşıma konusunda size kolaylıklar sağlamaktadır.

Helikopterle yük taşıma işleminde operasyonu adım adım aşamalandırmak gerekirse. Birinci adım helikopter ile yük taşıma işinin nevini öğrenmek olacaktır. Operasyon nerede olacaktır. Helikopterle yük taşıma için belirlenen günde hava durumu uçuşa müsaade etmekte midir? Ve taşınacak yükün helikopterin taşıma sınırları içinde olup olmadığı belirlenmelidir. Bu aşamanın belirlenmesinden sonra acil bir durumda helikopter ile yük taşıma işleminde bahse konu yükün gerekli taşıma sigortaları yapılmış mıdır aşamasına geçilir. Çünkü acil durumlarda çok küçük bir ihtimal dahi olsa yükün bırakılması gerekebilir ve bu durumda mağduriyet oluşmaması için yükün daha önceden sigortalanması veya helikopter ile yük taşıma işleminden hemen önce bu sigortanın gerçekleştirilmesi lazımdır.

Helikopter ile yük taşıma operasyonunun bundan sonraki aşaması sözleşme aşamasıdır. Bu aşamada anlaşılan rakam ve yapılacak işin içeriğini detaylı olarak belirten bir sözleşme iki taraf arasında imza altına alınır. Ve diğer aşamaya geçilir. Helikopterle yük taşıma işleminin bundan sonraki aşaması fizibilite aşamasıdır. Bu durumda ya ekiplerimiz alana daha önceden gelerek gerekli araştırmayı yapar yada işi gerçekleştirecek firma gerekli doneleri tarafımıza detaylı olarak sağlar. Son aşama operasyonun gerçekleştirileceği aşamadır. Helikopterle yük taşıma esnasında çevre güvenliği alınarak işlem bitimine kadar iki taraftan da teknisyenler sahada yükleme ve bağlama işlemleriyle birlikte taşımayı gerçekleştirirler.

Helikopter ile yük taşıma işlemlerinde kullanılacak aparatlar Helikopter ile yük taşıma fiyatları Zeplin reklam Ajans Hava taksi hizmetlerimiz arasında yer alan Helikopter ile yük taşıma işlemleri arasında yeralan aparatları tanıtacağız. Helikopter ile yük taşıma operasyonlarında sizlerden gelen en yoğun sorulardan biri de taşıma esnasında gerekli olabilecek taşıma aparatları ile ilgili olanlardır. Eğer zemin müsait ve hava durumu uygun ise helikopterin taşıma kapasitesi sınırları içerisinde her yük istenilen noktaya taşınabilir. Bu durumda helikopter ile yük taşıma işleminin son bölümü olan aparatlar sorunu karşımıza çıkmaktadır. Fizik yasaları bir helikopterin taşıyabileceği yük sınırını ve yükün içeriğini bilmemizi gerektirmektedir. Eğer helikopter yük taşıma işlemi yapılacaksa bir yükün serbest salınım esnasında gerçek ağırlığını da hesaplamak gerekmektedir. Örneğin 500 kilogramlık bir yük 30 metre yüksekte bir noktaya nakledilecekse bunu taşıyabilecek olan halatın da 500 kg lik bir halat olmaması en az 3 ton kapasiteyi taşıyabilecek çelik halatlar bulunmasını gerektirir.

Helikopter ile yük taşıma işleminde diğer aparatlar ise yük bağlama ve indirilecek noktaya göre değişecek yük paketleme aparatlarıdır. Bu sebeple helikopterle yük taşıma işlemi yapılmadan önce sahada gerekli fizibilite çalışmasının tarafımızdan yapılması ve operasyon öncesi ekiplerimiz tarafından gerekli tüm aparatların temini ve bilgisi gerekmektedir.

Operasyonun içeriğine göre helikopterle yük taşıma için gerekli aparatlar sizler tarafından yada dilerseniz bizler tarafından temin edilebilir. Operasyonun başlamasından bitimine kadar tüm detaylar hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Kiralık helikopter tarafınızdan istendiği takdirde bulunduğunuz bölgeye en yakın yerden Helikopter ile yük taşımanız yapılmaktadır.

Türkiye de helikopter ile yük taşıma şirketleri arasında en iyi fiyat garantisini sunan şirketimiz konusunda profesyonel ekiple çalışmaktadır.
helikopter kiralama, uçan kamera, helikopter kamera, zeplin balon, uçan balon ve küre balon satış ve kiralama (c) Tüm hakları saklıdır. Hazirsitekur